Warszawa, Muzeum Techniki i Przemysłu- 25-27 września

CO?: Wspólne stoisko Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC i Koalicji POLSKA WOLNA OD GMO na FESTIWALU SŁOIKÓW ŚWIATA.
Główne hasła naszego stoiska:

BEZPOŚREDNIO OD POLSKIEGO ROLNIKA i POLSKA WOLNA OD GMO!


To kluczowe sprawy dla każdego Polaka aby mieć dostęp do lokalnej, dobrej jakości żywności i aby wspierać rodzinne gospodarstwa rolne, które są jedynym gwarantem bezpieczeństwa żywnościowego Polski. ZAPRASZAMY NA NASZE STOISKO! Będą bardzo ciekawe materiały edukacyjno-informacyjne, będzie „nielegalna żywność” i możliwość poznania wspaniałych rolników.

GDZIE?: Warszawa, w Muzeum Techniki i Przemysłu w Pałacu Kultury i Nauki

KIEDY?: 25-27 września 2015 r.

FESTIWAL SŁOIKÓW ŚWIATA to wydarzenie bezprecedensowe nie tylko w historii Warszawy, ale w przestrzeni Polski i świata, ma wymiar społeczny, polityczny, gospodarczy, kulturowy i wizerunkowy. Inicjując Festiwal wyszliśmy z powszechnej wiedzy, że słoik we wszystkich możliwych konfiguracjach jest Osobowością ale i przedmiotowością czyli miejscem koncentrującym przetworzoną ludzką pracę, efekty upraw, płody rolne, ale też finezję kuchni oraz przysmaki. W życiu codziennym słoiki towarzyszą nam od pokoleń – od weki weków. Jest to najzdrowsza technika utrwalania i przechowywania żywności. Zapraszamy do udziału. http://festiwalsloikow.org
KONTAKT: Adrian Kołodziejczyk adikolo@poczta.fm
Biuro Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC 33 8797114 biuro@icppc.pl